Dezynfekuj raz a dobrze – powłoka Nanosterile o długim działaniu
Skuteczne zabezpieczanie powierzchni przed rozwojem szkodliwych mikroorganizmów wymaga ciągłej pracy związanej z użyciem nowoczesnych technik, które neutralizują między innymi wirusy, bakterie oraz grzyby. Regularne powtarzanie tych procesów pochłania jednak niezbędny czas i pieniądze, powoduje również czasowe wyłączenie dezynfekowanych stref z użytku, co staje się niekorzystne dla firm. Powłoka nanosterile pozwala uporać się z tym problemem.

Ciągła ochrona dzięki powłoce nanosterile

Największym ograniczeniem standardowych metod dezynfekcji wydaje się konieczność częstego ich powtarzania. W przypadku ozonowania jedna procedura umożliwia co prawda zneutralizowanie większości szkodliwych związków organicznych, jednak po pewnym czasie pojawią się one ponownie. Tak rozumiana dezynfekcja eliminuje więc tylko skutki. Efekt? Musi być stale powtarzana.

Nanosterile działa zupełnie inaczej. To aktywna mikrobiologicznie powłoka zawierająca nanocząsteczki dwutlenku tytanu oraz chlorku srebra. Za sprawą procesu fotokatalizy, neutralizowane są zarówno bakterie i wirusy, jak i pleśń, kurz, nieprzyjemne zapachy oraz lotne związki organiczne. Do tego dochodzi jonizacja powietrza, która stwarza dobre warunki dla alergików i astmatyków.

Co jednak jest najistotniejsze, powłoka nanosterile pokrywa chronioną powierzchnię i pozostaje na niej na długi okres – nawet przez 2 lata. W tym czasie nie ma więc potrzeby stosowania pozostałych środków dezynfekujących. Dzięki niezmiennym właściwościom ochronnym, wspomniane wcześniej mikroorganizmy nie mogą się rozwijać.

Nanosterile – tarcza antywirusowa dla Twojego biznesu

Korzyści wynikające z zastosowania technologii nanosterile dostrzegają przede wszystkim firmy. W wielu przypadkach zapewnia ona wręcz przedłużenie ich żywotności. Zwłaszcza w obecnych czasach, w których to działalność biznesowa jest niemożliwa bez utrzymania wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa biologicznego. Zalet stosowania utrzymującej się przez długi czas powłoki ochronnej jest jednak znacznie więcej. Poniżej przedstawiamy te najważniejsze.

· Oszczędność czasu i pieniędzy – skoro nanosterile działać może przez nawet 2 lata, uwalnia ona firmy od ciągłych inwestycji w inne zabiegi, które trzeba cały czas powtarzać. Dzięki temu dezynfekowane powierzchnie nie muszą być wyłączane z użytku – poszczególne działy funkcjonują bez zbędnych przerw.

· Aktywne działanie przez całą dobę – chlorek srebra sprawia, że aktywność powłoki ochronnej jest niezależna od wpływu światła. Działa ona również w ciemności.

· Większe zaufanie klientów i pracowników – ludzkie obawy związane z wpływem rozmaitych wirusów i bakterii są poważniejsze niż kiedykolwiek. Z tego powodu wiele osób boi się wychodzić – nawet wówczas, gdy muszą udać się do pracy lub sklepu. Świadomość, że w tych miejscach działa skuteczna powłoka ochrona z pewnością pozwoli im pozbyć się tych obaw.

· Uniwersalność działania – powłoka nanosterile występuje w formie sprayu, który może pokryć dowolną powierzchnię, poza tymi mającymi bezpośredni kontakt z żywnością. Za każdym razem zapewnia ona długotrwałe działanie, bez konieczności wykonywania poprawek czy ponownej aplikacji przed upływem okresu 2 lat.

Czy warto postawić na nanosterile? Kiedy powłoka sprawdza się najlepiej?

Aktywna mikrobiologicznie powłoka, która działa przez tak długi czas, pozwala rozwiązać wiele problemów za jednym razem. Staje się ona prawdziwą inwestycją w przyszłość i w ochronę prowadzonego biznesu. Firma ponownie staje się atrakcyjna dla klientów i pracowników, ponieważ jest w stanie uporać się z licznymi zagrożeniami, związanymi z wpływem bakterii, wirusów oraz wielu szkodliwych związków.

Wszystko to otwiera szansę na kontynuowanie jej działalności na dotychczasowym poziomie, a także zyskanie przewagi konkurencyjnej nad innymi podmiotami. Biorąc to pod uwagę, technologia nanosterile będzie inwestycją, która może się tylko zwrócić.

Autor artykułu
Ut auctor sit amet leo non consequat. tae turpis tellus. Sed lobortis faucibus urna eu luctus. Aenean tincidunt magna vitae magna rutrum, vitae cursus mauris fringilla.
Sterify Sp. z o.o.
Ul. Gen. T. Kutrzeby 17A/31
62-300 Września

NIP: 7891791980
REGON: 387139258
KRS: 0000862084
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij